Stojánek na šperky střevíček ST0004 | Vyloha.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@vyloha.cz

Stojánek na šperky střevíček

Stojánek na šperky ve tvaru střevíčku je nejen hezký na pohled, ale také velmi praktický, vaše šperky v něm najdete krásně roztřízené a budete pak snadněji vybírat, co si vzít dnes na sebe. Střevíček je vyroben z umělé hmoty a potažen hebkou látkou.
ST0004
  • Sleva 29%
Stojánek na šperky střevíček
  • Stojánek na šperky střevíček
  • Stojánek na šperky střevíček
10/50 do konce slevové akce
DostupnostVyberte barvu
Barva
Vaše cena349 Kč249 Kč*
1 ks
Určenížena
ZnačkaFashion Icon
Stojánek na šperky střevíčekVýška: 12,5
Šířka: 4,1
Materiál: Umělá hmota, textil
Barva: Různé barevné varianty

Pokud ještě nevlastníte žádný stojánek na šperky, prohlédněte si například tento elegantní střevíček. Stojánek je nejen hezký na pohled, ale také velmi praktický, vaše šperky v něm najdete krásně roztřízené a budete pak snadněji vybírat, co si vzít dnes na sebe. Střevíček je vyroben z umělé hmoty a potažen hebkou látkou. Vnitřek střevíčku je vyložen jemným saténem, který tvoří záhyby sloužící jako "přihrádky" pro vaše šperky. Můžete tak do přihrádek umístit prstýnky, puzetové náušnice či další drobnější šperky.

Tento stojánek na šperky nabízíme v několika barevných variantách.

Stojánek na šperky střevíčekStojánek na šperky střevíčekStojánek na šperky střevíčekStojánek na šperky střevíčekStojánek na šperky střevíčekStojánek na šperky střevíček
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Stojánek na šperky střevíček
ST0004
Stojánek na šperky střevíček
249 Kč