Stojánek na šperky pohovka ST0010 | Vyloha.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@vyloha.cz

Stojánek na šperky pohovka

Praktický stojánek na šperky ve tvaru pohovky, kam můžete pohodlně uložit vaše prstýnky, puzetové náušnice a další drobnější šperky. Pohovka je vyrobena z umělé hmoty a potažena hebkou látkou. Vnitřek stojánku tvoří satén rozdělený na přihrádky, do kterých můžete vložit šperk.
ST0010
  • Sleva 70%
Stojánek na šperky pohovka
  • Stojánek na šperky pohovka
  • Stojánek na šperky pohovka
  • Stojánek na šperky pohovka
  • Stojánek na šperky pohovka
21/70 do konce slevové akce
DostupnostVyberte barvu
Barva
Vaše cena199 Kč59 Kč*
1 ks
Určenížena
ZnačkaFashion Icon
Stojánek na šperky pohovkaVýška: 7,9 cm
Šířka: 14 cm
Materiál: Umělá hmota, textil
Barva: Různé barevné varianty

Také si rádi dopřejete poležení na pohodlné pohovce? A co takhle dopřát tento luxus i vašim šperkům? Od toho máme v naší nabídce praktický stojánek na šperky ve tvaru pohovky, kam můžete pohodlně uložit vaše prstýnky, puzetové náušnice a další drobnější šperky. Pohovka je vyrobena z umělé hmoty a potažena hebkou látkou. Vnitřek stojánku tvoří satén rozdělený na "přihrádky", do kterých můžete vložit šperk. Díky stojánku ve tvaru pohovky uvidíte své šperky hezky najednou a budete snadněji vybírat čím doplnit váš outfit. Pohovka se šperky také poslouží jako zajímavá dekorace.

Tento stojánek na šperky ve tvaru pohovky nabízíme v několika barevných variantách.

Stojánek na šperky pohovkaStojánek na šperky pohovkaStojánek na šperky pohovkaStojánek na šperky pohovkaStojánek na šperky pohovkaStojánek na šperky pohovkaStojánek na šperky pohovkaStojánek na šperky pohovkaStojánek na šperky pohovkaStojánek na šperky pohovka
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Stojánek na šperky pohovka
ST0010
Stojánek na šperky pohovka
59 Kč