Stojánek na šperky plesová panenka ST0008 | Vyloha.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@vyloha.cz

Stojánek na šperky plesová panenka

Stojánek na šperky ve tvaru panenky s elegantními večerními šaty z jemného saténu, krajky a třpytek se stane oblíbenou dekorací i praktickým pomocníkem. Panenka je vyrobena z umělé hmoty, stojí na pevném podstavci. Místo rukou se nacházejí černé kovové věšáčky zakončené bílými korálky.
ST0008
  • Sleva 35%
Stojánek na šperky plesová panenka
  • Stojánek na šperky plesová panenka
  • Stojánek na šperky plesová panenka
37/88 do konce slevové akce
DostupnostVyberte barvu
Barva
Vaše cena289 Kč189 Kč*
1 ks
Určenížena
ZnačkaFashion Icon
Stojánek na šperky plesová panenkaVýška: 18,6 cm
Šířka: 3,9 cm (v ramenou bez věšáčku )
Materiál: Umělá hmota, textil
Barva: Různé barevné varianty

Stojánek na šperky ve tvaru panenky s elegantními večerními šaty z jemného saténu, krajky a třpytek se stane oblíbenou dekorací i praktickým pomocníkem. Panenka je vyrobena z umělé hmoty, stojí na pevném podstavci. Místo rukou se nacházejí černé kovové věšáčky zakončené bílými korálky. Věšáčky jsou vhodné k zavěšení náušnic (nejlépe s háčky či patentovým zapínáním), řetízků nebo prstýnků. Bylo myšleno i na to, že každá žena má větší množství šperků, a proto se do krku dá zapíchnout kovový nástavec na další šperky.

Tento stojánek na šperky nabízíme v několika barevných variantách.

Stojánek na šperky ST0008 ve tvaru panenky

Stojánek na šperky plesová panenkaStojánek na šperky plesová panenkaStojánek na šperky plesová panenkaStojánek na šperky plesová panenkaStojánek na šperky plesová panenkaStojánek na šperky plesová panenka
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Stojánek na šperky plesová panenka
ST0008
Stojánek na šperky plesová panenka
189 Kč