Stojánek na šperky panenka s květinou ST0007 | Vyloha.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@vyloha.cz

Stojánek na šperky panenka s květinou

Stojánek na šperky ve tvaru panenky s elegantními večerními šaty z jemného saténu se stane oblíbenou dekorací i praktickým pomocníkem. Panenka je vyrobena z umělé hmoty, stojí na pevném podstavci. Místo rukou se nacházejí černé kovové věšáčky, které jsou vhodné k zavěšení náušnic (nejlépe s háčky či patentovým zapínáním), řetízků nebo prstýnků.
ST0007
  • Sleva 35%
Stojánek na šperky panenka s květinou
  • Stojánek na šperky panenka s květinou
  • Stojánek na šperky panenka s květinou
84/90 do konce slevové akce
DostupnostVyberte barvu
Barva
Vaše cena289 Kč189 Kč*
1 ks
Určenížena
ZnačkaFashion Icon
Stojánek na šperky panenka s květinouVýška: 20,8 cm
Šířka: 3,3 cm (měřeno v bocích), 4 cm (v ramenou bez věšáčku )
Materiál: Umělá hmota, textil
Barva: Různé barevné varianty

Stojánek na šperky ve tvaru panenky s elegantními večerními šaty z jemného saténu se stane oblíbenou dekorací i praktickým pomocníkem. Panenka je vyrobena z umělé hmoty, stojí na pevném podstavci. Místo rukou se nacházejí černé kovové věšáčky, které jsou vhodné k zavěšení náušnic (nejlépe s háčky či patentovým zapínáním), řetízků nebo prstýnků. Bylo myšleno i na to, že každá žena má větší množství šperků, a proto se do krku dá zapíchnout kovový nástavec na další šperky.

Tento stojánek na šperky nabízíme v několika barevných variantách.

Stojánek na šperky ST0007 ve tvaru panenky

Stojánek na šperky panenka s květinouStojánek na šperky panenka s květinouStojánek na šperky panenka s květinouStojánek na šperky panenka s květinouStojánek na šperky panenka s květinouStojánek na šperky panenka s květinou
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Stojánek na šperky panenka s květinou
ST0007
Stojánek na šperky panenka s květinou
189 Kč