Sochy sada slony stříbrné pro štěstí bílá BD0108-1301 | Vyloha.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@vyloha.cz

Sochy sada slony stříbrné pro štěstí bílá BD0108-1301

BD0108-1301
  • Novinka
  • Sleva 53%
Sochy sada slony stříbrné pro štěstí
  • Sochy sada slony stříbrné pro štěstí
  • Sochy sada slony stříbrné pro štěstí
  • Sochy sada slony stříbrné pro štěstí
9/25 do konce slevové akce
DostupnostSkladem
Vaše cena759 Kč359 Kč*
1 ks
BarvaBílá

Slon je jedním z nejstarších zvířecích symbolů v Číně. Symbol moudrosti, velkých znalostí, síly, moci, štěstí a dlouhověkosti. Je velice inteligentní zvíře, které cítí vděčnost, za své mrtvé truchlí a má skvělou paměť. Jistě znáte „má paměť jako slon. A kdo by to tak nechtěl mít. Je pokládán za vzor mravní síly a obezřetnosti. Nejuctívanějším bohem Hinduistů je Ganeša. Je vyobrazena se sloní hlavou a je bohyní štěstí a úspěchu.

Nejen v Evropě, ale po celém světě je považován za symbol štěstí. V Asii a Thajsku je zdrojem štěstí slon se zvednutým chobotem. Existuje zde zvyk, že novomanželé a lidé, kteří štěstí potřebují, procházejí pod sloním břichem.

Slona pro štěstí je možné umístit do výšky na poličku, tak aby chobot směřoval ven. Nebo jej postavit ke vstupním dveřím, ale nesmí chobotem mířit přímo na ně. Takto slon domov chrání a přináší štěstí. Slon je milujícím stvořením a postavený vedle postele v ložnici nese symbol plodnosti a lásky.

Věří se, že slon s chobotem nahoru vítá nové příležitosti a štěstí. Slon s chobotem dolu v sobě nese dlouhověkost.

Sochy sada slony stříbrné pro štěstíSochy sada slony stříbrné pro štěstíSochy sada slony stříbrné pro štěstíSochy sada slony stříbrné pro štěstíSochy sada slony stříbrné pro štěstíSochy sada slony stříbrné pro štěstíSochy sada slony stříbrné pro štěstíSochy sada slony stříbrné pro štěstí
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Sochy sada slony stříbrné pro štěstí
BD0108-1301
Sochy sada slony stříbrné pro štěstí (Bílá, Materiál)
359 Kč