Socha slona se zdviženým chobotem větší černá BD0070-1302 | Vyloha.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@vyloha.cz

Socha slona se zdviženým chobotem větší černá BD0070-1302

BD0070-1302
  • Sleva 67%
Socha slona se zdviženým chobotem větší
  • Socha slona se zdviženým chobotem větší
  • Socha slona se zdviženým chobotem větší
  • Socha slona se zdviženým chobotem větší
  • Socha slona se zdviženým chobotem větší
3/20 do konce slevové akce
DostupnostSkladem
Barva
Vaše cena1 899 Kč629 Kč*
1 ks
Délka24,5 cm
Výška30,5 cm

Slon je jedním z nejstarších zvířecích symbolů v Číně. Symbol moudrosti, velkých znalostí, síly, moci, štěstí a dlouhověkosti. Je velice inteligentní zvíře, které cítí vděčnost, za své mrtvé truchlí a má skvělou paměť. Jistě znáte „má paměť jako slon. A kdo by to tak nechtěl mít. Je pokládán za vzor mravní síly a obezřetnosti. Nejuctívanějším bohem Hinduistů je Ganeša. Je vyobrazena se sloní hlavou a je bohyní štěstí a úspěchu.

Nejen v Evropě, ale po celém světě je považován za symbol štěstí. V Asii a Thajsku je zdrojem štěstí slon se zvednutým chobotem. Existuje zde zvyk, že novomanželé a lidé, kteří štěstí potřebují, procházejí pod sloním břichem.

Slona pro štěstí je možné umístit do výšky na poličku, tak aby chobot směřoval ven. Nebo jej postavit ke vstupním dveřím, ale nesmí chobotem mířit přímo na ně. Takto slon domov chrání a přináší štěstí. Slon je milujícím stvořením a postavený vedle postele v ložnici nese symbol plodnosti a lásky.

Věří se, že slon s chobotem nahoru vítá nové příležitosti a štěstí. Slon s chobotem dolu v sobě nese dlouhověkost.

Socha slona se zdviženým chobotem většíSocha slona se zdviženým chobotem většíSocha slona se zdviženým chobotem většíSocha slona se zdviženým chobotem většíSocha slona se zdviženým chobotem většíSocha slona se zdviženým chobotem většíSocha slona se zdviženým chobotem většíSocha slona se zdviženým chobotem většíSocha slona se zdviženým chobotem většíSocha slona se zdviženým chobotem větší
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Socha slona se zdviženým chobotem větší
BD0070-1302
Socha slona se zdviženým chobotem větší (Černá, Materiál)
629 Kč