Socha slona s chobotem nahoru červená BD0058-1503 | Vyloha.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@vyloha.cz

Socha slona s chobotem nahoru červená BD0058-1503

BD0058-1503
  • Sleva 43%
Socha slona s chobotem nahoru
  • Socha slona s chobotem nahoru
  • Socha slona s chobotem nahoru
  • Socha slona s chobotem nahoru
  • Socha slona s chobotem nahoru
11/17 do konce slevové akce
DostupnostSkladem 2 ks
Barva
Vaše cena579 Kč329 Kč*
1 ks
Délka36 cm
Výška8 cm

Slon je jedním z nejstarších zvířecích symbolů v Číně. Symbol moudrosti, velkých znalostí, síly, moci, štěstí a dlouhověkosti. Je velice inteligentní zvíře, které cítí vděčnost, za své mrtvé truchlí a má skvělou paměť. Jistě znáte „má paměť jako slon. A kdo by to tak nechtěl mít. Je pokládán za vzor mravní síly a obezřetnosti. Nejuctívanějším bohem Hinduistů je Ganeša. Je vyobrazena se sloní hlavou a je bohyní štěstí a úspěchu.

Nejen v Evropě, ale po celém světě je považován za symbol štěstí. V Asii a Thajsku je zdrojem štěstí slon se zvednutým chobotem. Existuje zde zvyk, že novomanželé a lidé, kteří štěstí potřebují, procházejí pod sloním břichem.

Slona pro štěstí je možné umístit do výšky na poličku, tak aby chobot směřoval ven. Nebo jej postavit ke vstupním dveřím, ale nesmí chobotem mířit přímo na ně. Takto slon domov chrání a přináší štěstí. Slon je milujícím stvořením a postavený vedle postele v ložnici nese symbol plodnosti a lásky.

Věří se, že slon s chobotem nahoru vítá nové příležitosti a štěstí. Slon s chobotem dolu v sobě nese dlouhověkost.

Socha slona s chobotem nahoruSocha slona s chobotem nahoruSocha slona s chobotem nahoruSocha slona s chobotem nahoruSocha slona s chobotem nahoruSocha slona s chobotem nahoruSocha slona s chobotem nahoruSocha slona s chobotem nahoruSocha slona s chobotem nahoruSocha slona s chobotem nahoru
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Socha slona s chobotem nahoru
BD0058-1503
Socha slona s chobotem nahoru (Červená, Materiál)
329 Kč