Přívěsek strom života s minerálem MAGNEZIT PK0625 | Vyloha.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@vyloha.cz

Přívěsek strom života s minerálem MAGNEZIT

Magnezit podporuje činnost štítné žlázy a stimuluje krevní oběh. Pomáhá pochopení problémů našich blízkých. Podporuje metabolismus hořčíku a přispívá tak k detoxikaci těla. Uvolňuje křeče a koliky, pomáhá při bolestech hlavy způsobených napětím a migrénami. 

 
PK0625-0601
  • Sleva 54%
Přívěsek strom života s minerálem MAGNEZIT
  • Přívěsek strom života s minerálem MAGNEZIT
  • Přívěsek strom života s minerálem MAGNEZIT
6/15 do konce slevové akce
DostupnostSkladem 4 ks
Vaše cena259 Kč119 Kč
1 ks
BarvaBílá
Hlavní materiálobecný kov, z pravého minerálu
Barva kovustříbrná
Osazenípolodrahokam
Kovobecný kov postříbřený
Tvarkulaté
Stylpřírodní materiály
Určenížena
ZnačkaFashion Icon
Druh kamenů a minerálů Howlit

Přívěsek Fashion Icon se stromem života zavěsíte na řetízek pomocí decentního háčku s lesklou povrchovou úpravou. Symbol života doplňuje howlit nebo-li uklidňující kámen, který svému nositeli pomáhá najít klid, odpouštění a sebelásku. Dokáže odolávat proti stresu, nervozitě i podrážděnosti. Díky velkému množství vápníku je typický svou bílou barvou a šedými žilkami. Tato kombinace vytváří vzhled mramoru.

 

Strom života je magickým symbolem. Je symbolem rodinné jednoty a plodnosti. Díky němu si můžete udržet vědomí, že nikdy nejste na světě sami, že jste součástí světa, který vás formuje, utváří a ovlivňuje.
Už od pravěku, byly stromy uctívané jako symboly života, znovuzrození, plodnosti, nesmrtelnosti. Stvoření světa spjení Země a Nebes. Nositeli přináší životní sílu, duševní klid rovnováhu, vyrovnanost. Silný magický amulet. Kořeny stromu života jsou ve vodě, koruna je v nebesích. 

Tento přívěsek má kulatý tvar o průměru 2,5 cm, je z magnezitu, kov je bižuterie. 
Přívěsek se symbolem stromu života je vhodným dárkem pro blízkou osobu. Potěší každou ženu s vytříbeným vkusem a se smyslem pro rodinný život a zázemí.

Magnezit podporuje činnost štítné žlázy a stimuluje krevní oběh. Pomáhá pochopení problémů našich blízkých. Podporuje metabolismus hořčíku a přispívá tak k detoxikaci těla. Uvolňuje křeče a koliky, pomáhá při bolestech hlavy způsobených napětím a migrénami. Brání srážení krve a snižuje tvorbu trombů (krevních sraženin)

Přívěsek strom života s minerálem MAGNEZITPřívěsek strom života s minerálem MAGNEZITPřívěsek strom života s minerálem MAGNEZITPřívěsek strom života s minerálem MAGNEZITPřívěsek strom života s minerálem MAGNEZITPřívěsek strom života s minerálem MAGNEZIT
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Přívěsek strom života s minerálem MAGNEZIT
PK0625-0601
Přívěsek strom života s minerálem MAGNEZIT (Bílá, Materiál)
119 Kč