Náušnice sovička s Paua perletí NE0052 | Vyloha.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@vyloha.cz

Náušnice sovička s Paua perletí

NE0052-0312
  • Akce
  • Sleva 48%
Náušnice sovička s Paua perletí
  • Náušnice sovička s Paua perletí
  • Náušnice sovička s Paua perletí
  • Náušnice sovička s Paua perletí
  • Náušnice sovička s Paua perletí
130/600 do konce slevové akce
DostupnostSkladem
Vaše cena289 Kč149 Kč
1 ks
BarvaStříbrná
Typ náušnicevisací
Hlavní materiálkrystal, perleť paua, obecný kov
Barva kovustříbrná
Osazeníkrystal, perleť paua
Kovobecný kov
Tvarsova, zvířátka
Stylpřírodní materiály, s kamínkem, etno
Určenížena
Šířka1,8 cm
Výška5 cm
ZnačkaFashion Icon
Náušnice sovička s Paua perletíDélka: 5 cm
Šířka: 1,8 cm
Materiál: Obecný kov
Barva: Stříbrná
Zapínání: Klasické patentové zapínání

Originální náušnice ve tvaru soviček potěší zajisté nejen milovnice přírody. Sovy mají tělíčka vyložena modrozelenou Paua perletí, která vrhá krásné duhové odstíny. Oči byly vyrobeny z dvou černých broušených krystalků a v kombinaci s perletí vytváří krásný kontrast. Hodí se pro ženu energickou, odvážnou a mladou duchem.

Paua perleť se získává z mořského měkkýše (latinsky Haliotis Iris), který se vyskytuje na pobřeží Nového Zélandu. Má specifickou kresbu a duhové barevné odstíny. Po staletí byla používána Maory při výrobě soch a v současné době se celosvětově využívá pro výrobu šperků a bižuterie.

VÝMĚNA UZÁVĚRŮ - U těchto náušnic máte možnost si zvolit typ zapínání. Standardně náušnice dodáváme s patenty, avšak v případě vašeho zájmu si můžete náušnice objednat s postříbřenými afroháčky o ryzosti 925/1000, viz fotografie. V takovém případě nás o svém požadavku informujte pomocí poznámky při dokončování vaší objednávky.

Náušnice sovička s Paua perletíNáušnice sovička s Paua perletíNáušnice sovička s Paua perletíNáušnice sovička s Paua perletíNáušnice sovička s Paua perletíNáušnice sovička s Paua perletíNáušnice sovička s Paua perletíNáušnice sovička s Paua perletíNáušnice sovička s Paua perletíNáušnice sovička s Paua perletí
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náušnice sovička s Paua perletí
NE0052-0312
Náušnice sovička s Paua perletí (Stříbrná, Materiál)
149 Kč