Náušnice kuličky malé s krystaly zelená NE0082-0310 | Vyloha.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@vyloha.cz

Náušnice kuličky malé s krystaly zelená NE0082-0310

NE0082-0310
  • Sleva 45%
Náušnice kuličky malé s krystaly
  • Náušnice kuličky malé s krystaly
  • Náušnice kuličky malé s krystaly
  • Náušnice kuličky malé s krystaly
  • Náušnice kuličky malé s krystaly
50/110 do konce slevové akce
DostupnostSkladem
Barva
Vaše cena199 Kč109 Kč
1 ks
Typ náušnicevisací
Hlavní materiálobecný kov, krystal
Barva kovustříbrná
Osazeníkrystal
Kovobecný kov
Tvarkulaté, kulička
Stylelegantní, s kamínkem, shamballa
Určenížena
Průměr1,2 cm
Šířka1 cm
Výška3,2 cm
ZnačkaFashion Icon

Visací náušnice s klasickým patentovým zapínáním a krystaly Swarovski elements jsou módním šperkem. Korálky náušnic mají průměr 10 mm a jsou osázeny krystaly Swarovski elements, které kladou důraz na detail díky svému třpytu a podpoří tak dokonale vaši image. Náušnice nabízíme v několika různých barevných variantách a velikostech (NE0081 větší) a doplnit je můžete náramkem či přívěskem.

Náušnice jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, potěšíte jimi sebe i své blízké a doručíme vám je během jednoho až dvou dnů dle vašeho vybraného způsobu doručení.

VÝMĚNA UZÁVĚRŮ - U těchto náušnic máte možnost si zvolit typ zapínání. Standardně náušnice dodáváme s patenty, avšak v případě vašeho zájmu si můžete náušnice objednat s postříbřenými afroháčky o ryzosti 925/1000, viz fotografie. V takovém případě nás o svém požadavku informujte pomocí poznámky při dokončování vaší objednávky. Visací náušnice s klasickým patentovým zapínáním a krystaly Swarovski elements

Náušnice kuličky malé s krystalyNáušnice kuličky malé s krystalyNáušnice kuličky malé s krystalyNáušnice kuličky malé s krystalyNáušnice kuličky malé s krystalyNáušnice kuličky malé s krystalyNáušnice kuličky malé s krystalyNáušnice kuličky malé s krystalyNáušnice kuličky malé s krystalyNáušnice kuličky malé s krystaly
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náušnice kuličky malé s krystaly
NE0082-0310
Náušnice kuličky malé s krystaly (Zelená, Materiál)
109 Kč