Náramek motýl Paua perleť zelená NM0248-0410 | Vyloha.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@vyloha.cz

Náramek motýl Paua perleť zelená NM0248-0410

Náramek motýl s Paua perletí je vyroben z bižuterního kovu stříbrné barvy. Náramek zdobí kousky přírodní Paua perleti a modrozelený motýl. Náramek potěší ženy a dívky, které mají rády šperky z přírodních materiálů.
NM0248-0410
  • Akce
  • Sleva 40%
Náramek motýl Paua perleť
  • Náramek motýl Paua perleť
  • Náramek motýl Paua perleť
  • Náramek motýl Paua perleť
7/25 do konce slevové akce
DostupnostSkladem
Vaše cena299 Kč179 Kč
1 ks
BarvaZelená
Hlavní materiálperleť paua
Barva kovustříbrná
Osazeníperleť paua
Kovobecný kov
Tvarzvířátka, motýl
Styletno, přírodní materiály
Určenížena
Délka24 cm
Šířka1,3 cm
Typ zapínáníkarabina
ZnačkaFashion Icon
Náramek s motýlkem je osázen pravou Paua perletí, vsazenou do bižuterního kovu stříbrné barvy. Šperk tvoří čtyři dílky, mezi které je umístěn motýl. Ten je kromě perleti zdoben čirými krystalky na tykadlech a spodní části křídel. Náramek se zapínáním na karabinu je opatřen řetízkem z oček, takže si sami určíte jeho délku. Pokud máte ráda motýlky, můžete si k náramku vybrat také náušnice  či přívěsek a vytvořit tak originální a perfektně sladěný set módních doplňků.
Náramek motýl Paua perleťNáramek motýl Paua perleťNáramek motýl Paua perleťNáramek motýl Paua perleťNáramek motýl Paua perleťNáramek motýl Paua perleťNáramek motýl Paua perleťNáramek motýl Paua perleť
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náramek motýl Paua perleť
NM0248-0410
Náramek motýl Paua perleť (Zelená, Materiál)
179 Kč