Náramek medailonek a perla NM0364 | Vyloha.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@vyloha.cz

Náramek medailonek a perla

Náramek s medailonkem zdobí perla a krystalky. Šperk je k dostání ve zlaté a stříbrné barvě bižuterního kovu a potěší všechny přiznivce vintage stylu. 

NM0364
  • Sleva 42%
Náramek medailonek a perla
  • Náramek medailonek a perla
  • Náramek medailonek a perla
  • Náramek medailonek a perla
  • Náramek medailonek a perla
10/30 do konce slevové akce
DostupnostVyberte barvu
Barva
Vaše cena479 Kč279 Kč
1 ks
Hlavní materiálkrystal, perla
Barva kovuzlatá, stříbrná
Osazeníperla, krystal
Kovobecný kov
Tvarrostliny a květiny
Stylmasivní, elegantní, s kamínkem, vintage
Určenížena
Délka16 + 5 cm
Průměrperla 1,2 cm
Šířka2,5 cm
Typ zapínáníkarabina
ZnačkaFashion Icon

Jste sebevědomá žena, která se nebojí výrazných módních doplňků? Pokud ano, jistě Vás nadchnou náramky z naší nové kolekce spojující kouzlo patinou zvýrazněného povrchu šperků s moderními krystaly.

Netradiční náramek Vás zaujme medailonkem s perlou, který je umístěn doprostřed šperku. Perličku lemují drobné krystaly a může tak vyniknout v patinou opatřeném kovu. Náramek je k dostání ve stříbrné či zlaté barvě a zapíná se na praktickou karabinu. Originální módní doplněk ocení všechny milovnice vintage stylu

Náramek medailonek a perlaNáramek medailonek a perlaNáramek medailonek a perlaNáramek medailonek a perlaNáramek medailonek a perlaNáramek medailonek a perlaNáramek medailonek a perlaNáramek medailonek a perlaNáramek medailonek a perlaNáramek medailonek a perla
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náramek medailonek a perla
NM0364
Náramek medailonek a perla
279 Kč