Náramek květina sedmikráska s perlou zlatá NM0362-0314 | Vyloha.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@vyloha.cz

Náramek květina sedmikráska s perlou zlatá NM0362-0314

Náramek ve vintage stylu zdobí krystaly a perla, zasazená do středu kytičky. Květina má na každém lístku krystal, který krásně vynikne díky patinovanému povrchu. Náramek se zapíná na karabinu. 

NM0362-0314
  • Sleva 46%
Náramek květina sedmikráska s perlou
  • Náramek květina sedmikráska s perlou
  • Náramek květina sedmikráska s perlou
  • Náramek květina sedmikráska s perlou
  • Náramek květina sedmikráska s perlou
  • Náramek květina sedmikráska s perlou
9/30 do konce slevové akce
DostupnostSkladem
Barva
Vaše cena499 Kč269 Kč
1 ks
Hlavní materiálkrystal
Barva kovuzlatá, stříbrná
Osazeníkrystal
Kovobecný kov
Tvarrostliny a květiny
Styls kamínkem, vintage, masivní
Určenížena
Délka16 + 7 cm
Průměrperla 1,2 cm
Šířka2,5 cm
Typ zapínáníkarabina
ZnačkaFashion Icon

Jste sebevědomá žena, která se nebojí výrazných módních doplňků? Pokud ano, jistě Vás nadchnou náramky z naší nové kolekce spojující kouzlo patinou zvýrazněného povrchu šperků s moderními krystaly.

Náramek s květinou připomínající sedmikrásku byl vyroben z kvalitního bižuterního kovu stříbrné či zlaté barvy s patinovaným povrchem. Střed šperku zdobí kytička s perlou a krystalky na každém lístku. Další krystaly jsou zasazeny do kovu po celé délce šperku. Náramek se zapíná na karabinu a jistě s ním uděláte radost každé dámě milující vintage styl

Náramek květina sedmikráska s perlouNáramek květina sedmikráska s perlouNáramek květina sedmikráska s perlouNáramek květina sedmikráska s perlouNáramek květina sedmikráska s perlouNáramek květina sedmikráska s perlouNáramek květina sedmikráska s perlouNáramek květina sedmikráska s perlouNáramek květina sedmikráska s perlouNáramek květina sedmikráska s perlouNáramek květina sedmikráska s perlouNáramek květina sedmikráska s perlou
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náramek květina sedmikráska s perlou
NM0362-0314
Náramek květina sedmikráska s perlou (Zlatá, Materiál)
269 Kč