Náramek beruška Paua perleť NM0246 | Vyloha.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@vyloha.cz

Náramek beruška Paua perleť

Náramek beruška s Paua perletí je vyroben z bižuterního kovu stříbrné barvy. Náramek zdobí kousky přírodní Paua perleti a modrozelená beruška s krystalky. Náramek potěší ženy a dívky, které mají rády šperky z přírodních materiálů.
NM0246-0410
  • Akce
  • Sleva 40%
Náramek beruška Paua perleť
  • Náramek beruška Paua perleť
  • Náramek beruška Paua perleť
  • Náramek beruška Paua perleť
1/209 do konce slevové akce
DostupnostSkladem
Vaše cena299 Kč179 Kč
1 ks
BarvaZelená
Hlavní materiálperleť paua
Barva kovustříbrná
Osazeníperleť paua
Kovobecný kov
Tvarzvířátka
Styletno, přírodní materiály
Určenížena
Délka24 cm
Šířka1,3 cm
Typ zapínáníkarabina
ZnačkaFashion Icon

Náramek s beruškou je vykládán pravou Paua perletí, vsazenou do bižuterního kovu stříbrné barvy. Náramek tvoří čtyři kytičky z přírodní perleti, mezi které je umístěna beruška. Ta je kromě perleti zdobena čirými a černými krystalky. Náramek se zapíná na karabinu a je opatřen řetízkem z oček, takže si sami určíte jeho délku. K náramku si můžete vybrat také náušnice či přívěsek a vytvořit tak originální a perfektně sladěný set módních doplňků.

Náramek beruška Paua perleťNáramek beruška Paua perleťNáramek beruška Paua perleťNáramek beruška Paua perleťNáramek beruška Paua perleťNáramek beruška Paua perleťNáramek beruška Paua perleťNáramek beruška Paua perleť
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Náramek beruška Paua perleť
NM0246-0410
Náramek beruška Paua perleť (Zelená, Materiál)
179 Kč