Manžetové knoflíky průhované z chirurgické oceli, rhodiované stříbrná MK0067-0112 | Vyloha.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@vyloha.cz

Manžetové knoflíky průhované z chirurgické oceli, rhodiované stříbrná MK0067-0112

Manžetové knoflíky z chirurgické oceli, rhodiované jsou vhodným mužským doplňkem pro jakoukoliv příležitost. Manžetové knoflíky jsou jednoduché a velmi elegantní. Díky své kovově zářící bílé barvě, dosažené rhodiovaným povrchem, skvěle doplňují tmavší i světlejší barvy košile.

MK0067-0112
  • Novinka
  • Sleva 28%
Manžetové knoflíky průhované z chirurgické oceli, rhodiované
  • Manžetové knoflíky průhované z chirurgické oceli, rhodiované
  • Manžetové knoflíky průhované z chirurgické oceli, rhodiované
6/15 do konce slevové akce
DostupnostSkladem
Vaše cena249 Kč179 Kč
1 ks
BarvaStříbrná
Hlavní materiálchirurgická ocel
Barva kovustříbrná
Kovchirurgická ocel
Stylples a svatba, masivní, bez kamínku
Určenímuž
ZnačkaFashion Icon

Manžetové knoflíky z chirurgické oceli, rhodiované jsou vhodným mužským doplňkem pro jakoukoliv příležitost. Manžetové knoflíky jsou jednoduché a velmi elegantní. Díky své kovově zařící bílé barvě, dosažené rhodiovaným povrchem, skvěle doplňují tmavší i světlejší barvy košile. Zapínání knoflíků je otočné. Manžetové knoflíky dodáváme spolu s ochranným pouzdrem, které zvyšuje jejich životnost.

Rhodium patří mezi vzácné kovy. Pomocí něj se provádí povrchová úprava různých kovů, která se používá pro dosažení větší odolnosti a lesku. Rhodium zároveň zabraňuje červenání a oxidaci.

DÁRKOVÁ KRADIČKA ZDÁRMA

Manžetové knoflíky průhované z chirurgické oceli, rhodiovanéManžetové knoflíky průhované z chirurgické oceli, rhodiovanéManžetové knoflíky průhované z chirurgické oceli, rhodiovanéManžetové knoflíky průhované z chirurgické oceli, rhodiovanéManžetové knoflíky průhované z chirurgické oceli, rhodiovanéManžetové knoflíky průhované z chirurgické oceli, rhodiované
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Manžetové knoflíky průhované z chirurgické oceli, rhodiované
MK0067-0112
Manžetové knoflíky průhované z chirurgické oceli, rhodiované (Stříbrná, Materiál)
179 Kč