Kabelka TriangleBag BASIC VK0018 | Vyloha.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@vyloha.cz

Kabelka TriangleBag BASIC

Nadčasová kabelka TriangleBag BASIC. Originální kabelka inspirovaná japonským módním trendem. Velká kabelka, kterou můžete nosit na rameni i v ruce.

VK0018
  • Sleva 75%
Kabelka TriangleBag BASIC
  • Kabelka TriangleBag BASIC
  • Kabelka TriangleBag BASIC
  • Kabelka TriangleBag BASIC
  • Kabelka TriangleBag BASIC
  • Kabelka TriangleBag BASIC
20/130 do konce slevové akce
DostupnostVyberte barvu
Barva
Vaše cena1 199 Kč299 Kč*
1 ks
Barva kovustříbrná
Určenížena
Hlavní materiálplast
Typdo ruky, přes rameno
ZnačkaFashion Icon
StylElegantní, velká
Délka ucha18 cm
Objem 7 l

Jedinečná kolekce kabelek inspirovaná japonským módním trendem. Nadčasová a důmyslně vyrobená kabelka, díky které budete nepřehlédnutelná!

Extravagantní modní taška TriangleBag BASIC, z kolekce pro rok 2016, zdobená velkými trojúhelníky k Vám připoutá pozornost okolí! Taška čtvercového tvaru stylu tote bage má jedinečnou podobu, trojúhelníčky jsou naskládány na siťovinu. Hlavní kapsa se zapíná na zip a uvnitř naleznete další malou kapsičku, opět se zipovým zapínáním. Nastevitelná ucha umožňují tuto tašku nosit přes rameno. Stylová módní kabelka TriangleBag BASIC je navíc i praktická - kabelka z PVC je  hladká a při případném zašpinění se snadno omývá.

 

 

Popis

Její originální zpracování umožňuje kabelku složit, aniž byste jí deformovala.

 

 Skladani

 

Kabelka TriangleBag BASICKabelka TriangleBag BASICKabelka TriangleBag BASICKabelka TriangleBag BASICKabelka TriangleBag BASICKabelka TriangleBag BASICKabelka TriangleBag BASICKabelka TriangleBag BASICKabelka TriangleBag BASICKabelka TriangleBag BASICKabelka TriangleBag BASICKabelka TriangleBag BASICKabelka TriangleBag BASICKabelka TriangleBag BASIC
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Kabelka TriangleBag BASIC
VK0018
Kabelka TriangleBag BASIC
299 Kč