Fashion Icon Přívěsek strom života polodrahokam PK0550 | Vyloha.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@vyloha.cz

Fashion Icon Přívěsek strom života polodrahokam

Už od pravěku, byly stromy uctívané jako symboly života, znovuzrození, plodnosti, nesmrtelnosti. Stvoření světa spjení Země a Nebes. Nositeli přináší životní sílu, duševní klid rovnováhu, vyrovnanost. Silný magický amulet. Kořeny stromu života jsou ve vodě, koruna je v nebesích. 

PK0550
  • Novinka
  • Sleva 35%
Fashion Icon Přívěsek strom života polodrahokam
  • Fashion Icon Přívěsek strom života polodrahokam
  • Fashion Icon Přívěsek strom života polodrahokam
20/40 do konce slevové akce
DostupnostVyberte barvu
Barva
Vaše cena259 Kč169 Kč
1 ks
Hlavní materiálpolodrahokam
Barva kovustříbrná
Osazenípolodrahokam
Kovobecný kov
Tvarrostliny a květiny
Stylpřírodní materiály
Určenídítě, unisex, žena, muž
ZnačkaFashion Icon

Lapis Lazuli stimuluje mozkovou činnost, krevní oběh a činnost štítné žlázy, ulevuje při teplotách, křečích a bolestech hlavy, pomáhá se záněty horních cest dýchacích, vyrážkách a ekzémech, reguluje krevní tlak.

Jaspis pozitivně ovlivňuje chod ledvin a močového měchýře. Ženám přináší úlevu v období těhotenství a při těžkém porodu, účinný je také při léčbě chorob vejcovodů a vaječníků.

Jaspis zastavuje různá krvácení a oslabuje křeče.

Magnezit podporuje činnost štítné žlázy a stimuluje krevní oběh. Pomáhá pochopení problémů našich blízkých. Podporuje metabolismus hořčíku a přispívá tak k detoxikaci těla. Uvolňuje křeče a koliky, pomáhá při bolestech hlavy způsobených napětím a migrénami. Brání srážení krve a snižuje tvorbu trombů (krevních sraženin)

OPALIT – měsíční kámen (syntetický) spadá pod opály, podporuje pravidelnou činnost srdce a látkovou výměnu, napomáhá zmírnit trávicí problémy. Pomáhá také při chorobách zraku, ledvin, nervů, plic, srdce, při leukémii. Rozmnožuje bílé krvinky. Posiluje pohlavní orgány.

Onyx je nazýván kamenem štěstí a lásky. Podle prastaré legendy se onyx zrodil z nehtu bohyně Venuše, jehož zasáhl Amorův šíp. Nehet se uloupl a spadl z nebeské výše do řeky Gangy. Díky tomuto mýtu býval onyx používán jako afrodisiakum. Pomáhá při očních, sluchových a imunitních problémech. Třídí myšlenky. Podporuje celkovou rovnováhu organismu.

Kov je bižuterie

Fashion Icon Přívěsek strom života polodrahokamFashion Icon Přívěsek strom života polodrahokamFashion Icon Přívěsek strom života polodrahokamFashion Icon Přívěsek strom života polodrahokamFashion Icon Přívěsek strom života polodrahokamFashion Icon Přívěsek strom života polodrahokam
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Fashion Icon Přívěsek strom života polodrahokam
PK0550
Fashion Icon Přívěsek strom života polodrahokam
169 Kč