Fashion Icon Náušnice čtverec s krystaly Swarovski elements fialová tmavá  NE0606-0324 | Vyloha.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@vyloha.cz

Fashion Icon Náušnice čtverec s krystaly Swarovski elements fialová tmavá NE0606-0324

Náušnice čtverečky jsou osázeny mnoha třpytivými krystaly Swarovski elements v módních barvách, které zaujmou a zároveň podtrhnou osobnost svojí nositelky. Náušnice ve tvaru čtverce zdobí drobné krystalky Swarovski elements v souměrných řadách, zasazené do barevného podkladu v moderních odstínech.
NE0606-0324
  • Novinka
  • Sleva 45%
Fashion Icon Náušnice čtverec s krystaly Swarovski elements
  • Fashion Icon Náušnice čtverec s krystaly Swarovski elements
  • Fashion Icon Náušnice čtverec s krystaly Swarovski elements
  • Fashion Icon Náušnice čtverec s krystaly Swarovski elements
11/55 do konce slevové akce
DostupnostSkladem 1 ks
Barva
Vaše cena489 Kč269 Kč
1 ks
Typ náušnicepecky
Hlavní materiálkrystal
Určenížena
ZnačkaFashion Icon

Náušnice čtverečky jsou osázeny mnoha třpytivými krystaly Swarovski elements v módních barvách, které zaujmou a zároveň podtrhnou osobnost svojí nositelky. Náušnice ve tvaru čtverce zdobí drobné krystalky Swarovski elements v souměrných řadách, zasazené do barevného podkladu v moderních odstínech. Tento elegantní šperk můžete doplnit přívěskem ve stejném stylu a vytvořit si tak neodolatelný set módních doplňků s krystalky Swarovski elements.

Fashion Icon Náušnice čtverec s krystaly Swarovski elementsFashion Icon Náušnice čtverec s krystaly Swarovski elementsFashion Icon Náušnice čtverec s krystaly Swarovski elementsFashion Icon Náušnice čtverec s krystaly Swarovski elementsFashion Icon Náušnice čtverec s krystaly Swarovski elementsFashion Icon Náušnice čtverec s krystaly Swarovski elementsFashion Icon Náušnice čtverec s krystaly Swarovski elementsFashion Icon Náušnice čtverec s krystaly Swarovski elements
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Fashion Icon Náušnice čtverec s krystaly Swarovski elements
NE0606-0324
Fashion Icon Náušnice čtverec s krystaly Swarovski elements (Fialová tmavá , Materiál)
269 Kč