Fashion Icon Designový vlasový kartáč lesklý neonový KA0012 | Vyloha.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@vyloha.cz

Fashion Icon Designový vlasový kartáč lesklý neonový

KA0012-12
  • Sleva 67%
Fashion Icon Designový vlasový kartáč lesklý neonový
  • Fashion Icon Designový vlasový kartáč lesklý neonový
  • Fashion Icon Designový vlasový kartáč lesklý neonový
76/400 do konce slevové akce
DostupnostSkladem
Vaše cena299 Kč99 Kč
1 ks
BarvaStříbrná
Určenížena
ZnačkaFashion Icon

Designový vlasový kartáč, který hravě zkrotí jakékoli vlasy a zároveň skvěle vypadá, je snem každé ženy! Upravování zacuchaných vlasů klasickým hřebenem je bolestivé a nešetrné, ale s tímto výjimečným kartáčemse toho obávat nemusíte.

Kartáč je vybaven speciálně rozvrhnutými štětinami dvou délek, které se nad zacuchaným místem ohnou a postupně ho šetrně a především bezbolestně rozčešou. Díky tomu se vlasy nelámou, nevypadávají a zároveň předejdete jejich polámání a roztřepení konečků. Díky tomuto kompaktnímu provedení je vhodný jak do kabelky, tak na cesty. Používat ho můžete na všechny typy vlasů a výsledkem bude krásná, zdravě vypadající kštice s oslnivým leskem!

Fashion Icon Designový vlasový kartáč lesklý neonovýFashion Icon Designový vlasový kartáč lesklý neonovýFashion Icon Designový vlasový kartáč lesklý neonovýFashion Icon Designový vlasový kartáč lesklý neonovýFashion Icon Designový vlasový kartáč lesklý neonovýFashion Icon Designový vlasový kartáč lesklý neonový
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Fashion Icon Designový vlasový kartáč lesklý neonový
KA0012-12
Fashion Icon Designový vlasový kartáč lesklý neonový (Stříbrná)
99 Kč