Fashion Icon Čelenka do vlasů - květinový věneček modrá CV0107-05 | Vyloha.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@vyloha.cz

Fashion Icon Čelenka do vlasů - květinový věneček modrá CV0107-05

Krásný a jednoduchý květinový věneček v přírodních barvách s několika druhy květů doplněné zelenými listy působí velmi autenticky.

CV0107-05
  • Novinka
  • Sleva 60%
Fashion Icon Čelenka do vlasů - květinový věneček
  • Fashion Icon Čelenka do vlasů - květinový věneček
  • Fashion Icon Čelenka do vlasů - květinový věneček
  • Fashion Icon Čelenka do vlasů - květinový věneček
64/110 do konce slevové akce
DostupnostSkladem 2 ks
Barva
Vaše cena199 Kč79 Kč
1 ks
Určenížena
ZnačkaFashion Icon

Propadněte kouzlu nádherných květinových věnců do vlasů, které se v posledních letech staly neodmyslitelným doplňkem při focení, na svatbách, festivalech a různých akcích.

Květiny jsou uchyceny na drátku, který lze „modelovat“. Vzadu je čelenka spojena stuhou, takže velikost můžete upravit podle potřeby. Čelenku lze také zakomponovat do účesu nebo drdolu.

Fashion Icon Čelenka do vlasů - květinový věnečekFashion Icon Čelenka do vlasů - květinový věnečekFashion Icon Čelenka do vlasů - květinový věnečekFashion Icon Čelenka do vlasů - květinový věnečekFashion Icon Čelenka do vlasů - květinový věnečekFashion Icon Čelenka do vlasů - květinový věnečekFashion Icon Čelenka do vlasů - květinový věnečekFashion Icon Čelenka do vlasů - květinový věneček
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Fashion Icon Čelenka do vlasů - květinový věneček
CV0107-05
Fashion Icon Čelenka do vlasů - květinový věneček (Modrá)
79 Kč