Designový vlasový kartáč Rainbow klasický růžová KA0014-06 | Vyloha.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@vyloha.cz

Designový vlasový kartáč Rainbow klasický růžová KA0014-06

Designový vlasový kartáč s rukojetí hravě zkrotí jakékoli vlasy, ať už jsou zacuchané či slepené.

KA0014-06
  • Sleva 81%
Designový vlasový kartáč Rainbow klasický
  • Designový vlasový kartáč Rainbow klasický
  • Designový vlasový kartáč Rainbow klasický
  • Designový vlasový kartáč Rainbow klasický
378/390 do konce slevové akce
DostupnostSkladem
Barva
Vaše cena529 Kč99 Kč
1 ks
Určenížena
ZnačkaFashion Icon

Designový kartáč Raibow je speciálně konstruovaný, aby šetrně a bezbolestně rozčesal i problémové suché vlasy se sklonem k cuchání.

Kartáč s rukojetí je vybaven speciálně rozvrhnutými štětinami dvou délek, které se nad zacuchaným místem ohnou a postupně ho šetrně a především bezbolestně rozčešou. Díky tomu se vlasy nelámou, nevypadávají a zároveň předejdete jejich polámání a roztřepení konečků. Štetiny zároveň pokožku jemně masírují a tímprokrvují. To má význam hlavně pro tvorku nových vlasových kořínků a zesílení stávajících vlasů.

Díky praktické rukojeti se výborně drží a je určen všem dívkám i ženám. Používat ho můžete na všechny typy vlasů a výsledkem bude krásná, zdravě vypadající kštice s oslnivým leskem!

Designový vlasový kartáč Rainbow klasickýDesignový vlasový kartáč Rainbow klasickýDesignový vlasový kartáč Rainbow klasickýDesignový vlasový kartáč Rainbow klasickýDesignový vlasový kartáč Rainbow klasickýDesignový vlasový kartáč Rainbow klasickýDesignový vlasový kartáč Rainbow klasickýDesignový vlasový kartáč Rainbow klasický
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Designový vlasový kartáč Rainbow klasický
KA0014-06
Designový vlasový kartáč Rainbow klasický (Růžová)
99 Kč