Dámské jelly sandály Always s krystalky ZX0002 | Vyloha.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@vyloha.cz

Dámské jelly sandály Always s krystalky

Trendy jelly sandálky v zářivých barvách pro všechny moderní ženy a dívky. Barevné botky zdobí třpytivé kamínky a budou se hodit k jakémukoli letnímu outfitu. 

*Módní obuv

ZX0002-0809
  • Sleva 72%
Dámské jelly sandály Always s krystalky
  • Dámské jelly sandály Always s krystalky
  • Dámské jelly sandály Always s krystalky
  • Dámské jelly sandály Always s krystalky
  • Dámské jelly sandály Always s krystalky
1/6 do konce slevové akce
DostupnostSkladem 1 ks
Velikost
Vaše cena699 Kč199 Kč*
1 ks
BarvaOranžová
Určenížena
Hlavní materiálplast
ZnačkaBalada

Trendy jelly sandálky pro letní sezónu, které se budou hodit k šatům, šortkám i na pláž. Díky jejich pohodlnosti v nich můžete protančit nejednu letní noc! 

Sandály Always v zářivých barvách mají měkkou gumovou podrážku a na nártu jsou zdobeny stovkamikamínků, které se budou v letním slunci nádherně blýskat. V sandálkách Vám bude noha krásně dýchat a díky nastavitelnému pásku kolem kotníku padnou jako ulité. Jelly sandálky mají nárt i pásky z přizpůsobivé gumy, takže se nosí opravdu velice příjemně. Ideální obuv pro horké léto! 

Velikost 36 37 38 39 40 41
CM 24 24,5 25 25,5 26 26,5

 

  • Módní obuv
  • je určená pro krátkodobé nošení. Svou konstrukcí a materiálovým složením je určena, navržena a vyrobena k nošení v nenáročných podmínkách a prvoředá je u ní módnost, nikoli životnost. Zpravidla se vyznačuej aktuálními módními prvky, které také určují její přibližnou životnost. Tato obuv není určena pro každodenní, časté používání. Pokud se rozhodnete používat tuto obuv pravidelně, je nutno věnovat maximální pozornost stavu spodkových dílců a celkovému ošetřování a údržbě.
Dámské jelly sandály Always s krystalkyDámské jelly sandály Always s krystalkyDámské jelly sandály Always s krystalkyDámské jelly sandály Always s krystalkyDámské jelly sandály Always s krystalkyDámské jelly sandály Always s krystalkyDámské jelly sandály Always s krystalkyDámské jelly sandály Always s krystalkyDámské jelly sandály Always s krystalkyDámské jelly sandály Always s krystalky
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Dámské jelly sandály Always s krystalky
ZX0002-0809
Dámské jelly sandály Always s krystalky (Oranžová, Velikost)
199 Kč