Čelenka do vlasů - květinový věneček s krajkou žlutá CV0140-11 | Vyloha.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@vyloha.cz

Čelenka do vlasů - květinový věneček s krajkou žlutá CV0140-11

Květinové čelenky byly v 60.letech nedílnou součástí tehdejší módy a typickým znakem pro hippies. Odtud také pochází známý pojem ,,květinové děti,,. Krásný a jednoduchý květinový věneček v přírodních barvách s několika druhy květů doplněné zelenými listy působí velmi autenticky.

CV0140-11
  • Novinka
  • Sleva 60%
Čelenka do vlasů - květinový věneček s krajkou
  • Čelenka do vlasů - květinový věneček s krajkou
  • Čelenka do vlasů - květinový věneček s krajkou
  • Čelenka do vlasů - květinový věneček s krajkou
49/60 do konce slevové akce
DostupnostSkladem
Barva
Vaše cena399 Kč159 Kč
1 ks
Určenížena
ZnačkaFashion Icon

Propadněte kouzlu nádherných květinových věnců do vlasů, které se v posledních letech staly neodmyslitelným doplňkem při focení, na svatbách, festivalech a různých akcích.

Květiny jsou uchyceny na drátku, který lze „modelovat“. Vzadu je čelenka spojena stuhou, takže velikost můžete upravit podle potřeby. Čelenku lze také zakomponovat do účesu nebo drdolu.

Čelenka do vlasů - květinový věneček s krajkouČelenka do vlasů - květinový věneček s krajkouČelenka do vlasů - květinový věneček s krajkouČelenka do vlasů - květinový věneček s krajkouČelenka do vlasů - květinový věneček s krajkouČelenka do vlasů - květinový věneček s krajkouČelenka do vlasů - květinový věneček s krajkouČelenka do vlasů - květinový věneček s krajkou
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Čelenka do vlasů - květinový věneček s krajkou
CV0140-11
Čelenka do vlasů - květinový věneček s krajkou (Žlutá)
159 Kč